Menu
Polityka prywatności
Monitoring



Certyfikaty





 

  Koła zainteresowań
1 Koło fizyczno-chemiczne dla klas 7-8
prowadzący: Małgorzata Janas, Anna Osińska
pon. 7.10 - 7.55 (s.208)
pon. 7.10 -7.45 (s.308)
2 Koło teatralne
prowadzący: Anna Petrus, Rafał Zając
czw. 15.00 - 15.45 (sala korekcyjna)
3 Koło informatyczne algorytmiki i programowania (CMI) dla klas 7-8
prowadzący: Małgorzata Krupa
wt. 15.00 - 16.30
(s. 23)
4 Koło informatyczne algorytmiki i programowania (CMI) dla klas 4-6
prowadzący: Katarzyna Grzeszczakowska
wt. 15.45 - 16.30
(s. 6)
5 Koło matematyczne dla klas 4
Paweł Zieliński
pt. 14.00 - 14.45
(s. 27)
6 Koło matematyczne dla klas 5
prowadzący: Zofia Animucka
pon. 14.00 - 15.30
(s. 26)
7 Koło matematyczne dla klas 6
prowadzący: Katarzyna Ciesielska
śr. 14.45 - 15.40
(s. 27)
8 Koło matematyczne dla klas 7
prowadzący: Ilona Ksyta
wt. 15.45 - 16.30
(s. 203)
9 Koło matematyczne dla klas 8
prowadzący: Paweł Zieliński
śr. 7.10 - 7.55
(s. 27)
10 Koszykówka dla klas 6-8
prowadzący: Agnieszka Ignatowska
śr. 15.45-16.30
(sala gimnastyczna)
11 SKS- piłka siatkowa dziewcząt
prowadzący: Edyta Krajewska
czw. 15.50-16.40
(sala gimnastyczna)
12 Koło biologiczne
prowadzący: Emilia Migowska
pt 14.55-15.40
(s. 14)
13 Koło historyczne dla klas 6
Paweł Zbidi
śr. 14.50-15.50
14 Koło kreatywne „Kropka”
prowadzący: Katarzyna Owczarek
14.55-15.40
(s. 105)
15 Koło muzyczne (zespół wokalny, instrumentalny, taneczny)
prowadzący: Małgorzata Stadnicka
śr. 15.00 - 15.45
(s. 104)
16 Koło plastyczne dla klas 6-7
prowadzący: Dorota Piestrak
pon. 16.00 - 17.30
(s. 29)
17 SKS-piłka nożna
prowadzący: Michał Gajda
pon. i czw. 7.00 - 7.45
(sala gimnastyczna)
18 Zajęcia piłki ręcznej dla klas 5
prowadzący: Joanna Kwiecińska
pon. i śr. 15.00-15.30
wt. i czw. 15.15-16.15
(sala gimnastyczna)
19 Zajęcia piłki ręcznej dla klas 2-3
prowadzący: Joanna Kwiecińska
pon. i czw. 14.00 - 15.00
(sala gimnastyczna)
20 Zajęcia piłki ręcznej dla klas 4-8
prowadzący: Dariusz Sprawka
pon. i czw. 15.00 - 18.00
(sala gimnastyczna)
21 Koło języka angielskiego dla kl. 6h
prowadzący: Anna Gutowska
czw. 8.00-8.45
(s. 16)
22 Turystyka piesza
prowadzący: Piotr Kancik
Według harmonogramu ŁOPTTK
23 SK Caritas
prowadzący: Irena Wojtczak
wt. 14.55-15.40
(s. 24)
24 Koło geograficzne
prowadzący: Aleksandra Dukat
śr. 14.55 - 15.40
(s. 304)
25 Chór
prowadzący: Jacek Osiński
śr. 13.05-14.45
(s. 17)



 
   Dla rodzica

Projekty

.